Az Alapítványi és Magánóvodák Egyesülete könyvtervezőt és illusztrátort keres óvodáskorú gyermekeknek szóló könyv tervezéséhez és illusztrálásához.

A pályázaton résztvevőktől két oldalpár előzetes terveit várjuk, ennek alapján választjuk ki a könyv társalkotóját.

Tematika:

Szakemberek által összeállított témáink az élet mindennapjaihoz hozzátartozó ám a mai világban kevésbé előtérbe helyezett értékrendek szociális megvilágításban.

Tervezett megjelenés:

2016. november vége-december eleje

Technikai adatok

tervezett méret: 148 X 210 mm (A/5)

tervezett kötés: keménytáblás, 4 színnel nyomva

tervezett terjedelem: 100 oldal (10 epizód, 10 oldal/epizód szöveg-rajz arányai: 80-20%))

Célcsoport: 2-7 éves gyerekek és szüleik

Könyv bemutatása:

Oktató és nevelő célzatú mesekönyv sorozat

Az Alapítványi és Magánóvoda Egyesülete által kiadásra kerülő mesekönyv, mely a mesék által tanítja meg a szülőkön keresztül azokat az illem és etikett szabályokat, ami(k) a mindennapi élet elengedhetetlen részét képzik, azonban napjainkban egyre inkább feledésbe merülnek.

Pályázati feltételek:

Két tervezett oldalpárt pdf formátumban várjuk 2016. szeptember 2-ig az info@almaegyesulet.hu címre mesekönyv tárgy megnevezésével.

A könyvtervező és az illusztrátor lehet két személy is, de a pályázati anyagot ebben az esetben is egységesen kezeljük.

A pályázók közül választjuk ki a kötet tervezőjét, akivel tárgyalást követően szerződést kötünk. Ha nem sikerül megegyeznünk, a második legjobbnak ítélt pályázóval kezdünk tárgyalásokat. A pályázati anyagokat bizalmasan kezeljük.

A pályázatban feldolgozandó téma:

Óvodai környezetben3-4 karakter (kisfiú és lány vegyesen) megszemélyesítésével bemutatni alapvető etikett és protokoll szokásokat (pl. előzékenység, udvariasság, illedelmesség…stb.)

Az info@almaegyesulet.hu email címre küldjön érdeklődést és visszaküldünk egy minta fejezetet. Az adott fejezetet a mesekönyv nem fogja tartalmazni, pusztán mintaként szerepel a pályázatok elbírálása végett.

Pályázati elbírálás ideje: 2016. szeptember 5.

Megjegyzés:

-Értesíteni csak azt a pályázót fogjuk, akivel szerződést kötünk.

-A tervekért az Alapítványi és Magánóvodák Egyesülete vázlatdíjat nem fizet, csak a nyertes pályázónak ad térítési támogatást.

-Kérjük feltüntetni fizetési igényüket az alábbiak figyelembevételével:

10 epizód , ahol egy epizód terjedelme 10 oldal A/5 méretben (80-20%-os arányban a szöveg-rajz oldalanként)

Az Alapítványi és Magánóvodák Egyesülete mesekönyvírót keres óvodáskorú gyermekeknek szóló könyv megírásához.

A pályázaton résztvevőktől egy epizódot várunk az alább felsoroltaknak megfelelően, mely alapján választjuk ki a könyv társalkotóját.

Tematika:

A mesekönyv íráshoz megadott témák közül választhat:

Pályázati feltételek:

Az elkészült pályázati anyagokat, 2016. szeptember 2-ig az info@almaegyesulet.hu címre mesekönyv tárgy megnevezésével.

Pályázni olyan mesékkel lehet, melyek eddig még sehol nem jelentek meg nyomtatásban. Az írott anyagok terjedelme nem haladhatja meg az 5 gépelt oldalt. (A/4,Times New Roman betűtípus, 12-es betűméret, 1,5 sortávolság, 2,5 margó).

Pályázati elbírálás ideje: 2016. szeptember 5.

Technikai adatok

tervezett méret: 148 X 210 mm (A/5)

tervezett kötés: keménytáblás, 4 színnel nyomva

tervezett terjedelem: 100 oldal (10 epizód, 10 oldal/epizód, szöveg-rajz arányai: 80-20%)

Célcsoport: 2-7 éves gyerekek és szüleik

Könyv bemutatása:

Oktató és nevelő célzatú mesekönyv sorozat

Tervezett megjelenés:

2016. november vége-december eleje

Megjegyzés:

-Értesíteni csak azt a pályázót fogjuk, akivel szerződést kötünk.

-Kérjük feltüntetni fizetési igényüket az alábbiak figyelembevételével:

10 epizód megírása, ahol egy epizód terjedelme 10 oldal A/5 méretben (80-20%-os arányban a szöveg-rajz oldalanként)